Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Aperture ile Fotoğraf Düzenleme Eğitim Detayı

Apple’ın popüler fotoğraf düzenleme programı olan Aperture ile fotoğraf düzenleme işlemlerinin nasıl yapıldığı ile ilgili tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Aperture arayüzü ve panellerin incelenmesi, fotoğrafların incelenmesi ve değerlendirilmesi, kütüphane bölümlerinin oluşturulması, fotoğraf üzerinde ışık ayarı, renk ayarı, rötuş işlemlerinin yapılması ve gelişmiş ayarlar ile düzenleme işlemleri gibi tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitimi setini izledikten sonra sizlerde çekmiş olduğunuz fotoğrafları Aperture programlı ile kolaylıkla organize edebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Aperture, ile, Fotoğraf, Düzenleme, Yeni, bir, kütüphane, oluşturmak, ve, fotoğraf, yüklemek, (import) bu eğitimde yer alan konulardır. Aperture ile Fotoğraf Düzenleme eğitim setinde yer alan Yeni bir kütüphane oluşturmak ve fotoğraf yüklemek (import) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Aperture ile Fotoğraf Düzenleme Eğitim İçeriği

Aperture ile Fotoğraf Düzenleme Hakkında Sorulan Sorular

Aperture ile Fotoğraf Düzenleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.