Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri Eğitim Seti

Bu eğitim seti ile birlikte çektiğiniz moda, model, düğün veya portre fotoğraflarında Aperture programını kullanarak rötuş işlemleri nasıl yapıldığı ile ilgili tüm detaylar anlatılmıştır. Çekilen fotoğrafı kırpmak, pozlama ayarı yapmak, ciltteki pürüzleri gidermek, cildi yumuşatmak, fırça kullanarak detaylı işlem yapmak, sararmış dişleri beyazlatmak, istenilen bölgeleri aydınlatmak ya da karartmak ve efektler ile ilgi tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra sizler de Aperture programı ile çektiğiniz fotoğraflarda rötuş işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.426+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.