Yüzde oluşan lekeri gidermek

Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
EĞİTİMİ SATIN AL

Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri Eğitim Seti

Yüzde oluşan lekeri gidermek video eğitimini izleyerek, Yüzde oluşan lekeri gidermek konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim seti ile birlikte çektiğiniz moda, model, düğün veya portre fotoğraflarında Aperture programını kullanarak rötuş işlemleri nasıl yapıldığı ile ilgili tüm detaylar anlatılmıştır. Çekilen fotoğrafı kırpmak, pozlama ayarı yapmak, ciltteki pürüzleri gidermek, cildi yumuşatmak, fırça kullanarak detaylı işlem yapmak, sararmış dişleri beyazlatmak, istenilen bölgeleri aydınlatmak yada karartmak ve efektler ile ilgi tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde Aperture programı ile çektiğiniz fotoğraflarda rötuş işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.825+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.