Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri Eğitim Detayı

Bu eğitim seti ile birlikte çektiğiniz moda, model, düğün veya portre fotoğraflarında Aperture programını kullanarak rötuş işlemleri nasıl yapıldığı ile ilgili tüm detaylar anlatılmıştır. Çekilen fotoğrafı kırpmak, pozlama ayarı yapmak, ciltteki pürüzleri gidermek, cildi yumuşatmak, fırça kullanarak detaylı işlem yapmak, sararmış dişleri beyazlatmak, istenilen bölgeleri aydınlatmak yada karartmak ve efektler ile ilgi tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde Aperture programı ile çektiğiniz fotoğraflarda rötuş işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Aperture, ile, Portre, Fotoğraflarda, Rötuş, İşlemleri, White, Balance, ayarı, ile, fotoğrafın, sıcaklığını, ayarlamak bu eğitimde yer alan konulardır. Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri eğitim setinde yer alan White Balance ayarı ile fotoğrafın sıcaklığını ayarlamak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri Eğitim İçeriği

Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri Hakkında Sorulan Sorular

Aperture ile Portre Fotoğraflarda Rötuş İşlemleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.