İletişim formunun tasarımı

ASP.NET ile İletişim Sayfası Oluşturmak Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

ASP.NET ile İletişim Sayfası Oluşturmak Eğitim Seti

İletişim formunun tasarımı video eğitimini izleyerek, İletişim formunun tasarımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. ASP.NET ile İletişim Sayfası Oluşturmak konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde bir web sitesinin önemli bölümlerinden biri olan iletişim sayfasının geliştirilmesini inceledik. Sitemize gelen ziyaretçilerin bizimle ilgili bilgileri edinebildiği ve bize mesaj gönderebildikleri bir çalışma yaptık. Bu uygulamayı geliştirirken sıfırdan bu işe nasıl başlanır sayfa nasıl tasarlanır, veriler nasıl elde edilir, eldeki verilerle nasıl işlem yapılır gibi temel konular üzerinde durulmuştur. Ayrıca adres bilgilerinin paylaşımı konusunda Google Maps Javascript API kullanılmıştır. Haritanın oluşturulması, konumun belirlenmesi, gösterilmesi ve ek özelliklerin belirtilmesi gibi işlemleri Maps API üzerinden yaptık. Bu eğitim seti sonunda kendinize işlevsel iletişim sayfaları oluşturabileceksiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

ASP.NET ile İletişim Sayfası Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.561+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.