1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Banka İşlemlerinde Tüketici Hakları Eğitim Detayı

Tüketici kredisi tüketicilerin bankadan aldıkları ihtiyaçlarına yönelik paralar. Tüketici kredisindede sözleşme yapılması zorunluluğu var ve bu sözleşmenin bir kopyası tüketicide olmak zorundadır. Konut finansmanı kredilerinde ise 1 gün öncesinde tüketici ön bilgilendirme formu verilir. Ön bilgi verildikten sonra imzalaşma yapılır. Tüketici belli vadelere yaydığı krediyi ödemedinde başına gelecekleri, nasıl ödemesi gerektiğini, bütün adres iletişim ve ünvan bilgileri yer alması gerekiyor. Eğer tüketici bir kopya verilmemiş ise şuanda tüketiçi Gümrük ve Ticaret Bakanlığina şikeyet ederek bir denetim istenilerek ceza verdirmek mümkün. Bakanlık denetim ve ceza vermekle yükümlü, bu cezalar her biri sözleşme başına kesilir.

Mesleki Gelişim ile ilgilenenler için, Mesleki Gelişim, Banka, İşlemlerinde, Tüketici, Hakları, Kredi, kartı, sözleşmesinde, yıllık, aidatlar, yasal, mıdır? bu eğitimde yer alan konulardır. Banka İşlemlerinde Tüketici Hakları eğitim setinde yer alan Kredi kartı sözleşmesinde yıllık aidatlar yasal mıdır? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Mesleki Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Banka İşlemlerinde Tüketici Hakları Eğitim İçeriği

Banka İşlemlerinde Tüketici Hakları Hakkında Sorulan Sorular

Banka İşlemlerinde Tüketici Hakları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.