Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Bootstrap ile Duyarlı (Responsive) Web Siteleri Hazırlamak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde günümüzün en popüler kütüphanelerinden (Framworklerinden) biri olan bootstrap kullanarak nasıl web sitesi yapılır konularına değinilmiştir. HTML, CSS , ve javascript gibi detaylar anlatılmıştır. Bootstrap nedir, Bootstrap ile Grid sistemi nasıl kullanılır, (Responsive) Duyarlı tasarım nası yapılır, Özel CSS stilleri nasıl eklenir, Javascript ile navigasyon menü nasıl yapılır, tarayıcılara uyumluluğu nasıl sağlanır gibi tüm konuların cevabını bu eğitim setinde bulabilir ve bir çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde Bootstrap kütüphanesini kullanarak web siteleri oluşturabilir ve tüm cihazlara uyumlu bir şekilde çalışabilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Bootstrap, ile, Duyarlı, (Responsive), Web, Siteleri, Hazırlamak, Bir, JumboTron, tarzı, düzeni, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. Bootstrap ile Duyarlı (Responsive) Web Siteleri Hazırlamak eğitim setinde yer alan Bir JumboTron tarzı düzeni oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Bootstrap ile Duyarlı (Responsive) Web Siteleri Hazırlamak Eğitim İçeriği

Bootstrap ile Duyarlı (Responsive) Web Siteleri Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

Bootstrap ile Duyarlı (Responsive) Web Siteleri Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.