Bir JumboTron tarzı düzeni oluşturmak

Bootstrap ile Duyarlı (Responsive) Web Siteleri Hazırlamak Video Eğitim Seti

Abant İzzet Baysal Üniversitesi ağı üzerinden tüm eğitimleri ücretsiz izleyebilirsin! Detaylı kullanım için üyelik oluştur.
ÜYELİK OLUŞTUR

Bootstrap ile Duyarlı (Responsive) Web Siteleri Hazırlamak Eğitim Seti

Bir JumboTron tarzı düzeni oluşturmak video eğitimini izleyerek, Bir JumboTron tarzı düzeni oluşturmak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bootstrap ile Duyarlı (Responsive) Web Siteleri Hazırlamak konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde günümüzün en popüler kütüphanelerinden (Framworklerinden) biri olan bootstrap kullanarak nasıl web sitesi yapılır konularına değinilmiştir. HTML, CSS , ve javascript gibi detaylar anlatılmıştır. Bootstrap nedir, Bootstrap ile Grid sistemi nasıl kullanılır, (Responsive) Duyarlı tasarım nası yapılır, Özel CSS stilleri nasıl eklenir, Javascript ile navigasyon menü nasıl yapılır, tarayıcılara uyumluluğu nasıl sağlanır gibi tüm konuların cevabını bu eğitim setinde bulabilir ve bir çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde Bootstrap kütüphanesini kullanarak web siteleri oluşturabilir ve tüm cihazlara uyumlu bir şekilde çalışabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Bootstrap ile Duyarlı (Responsive) Web Siteleri Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.671+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.