Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Cinema 4D ile Gelişmiş Materyal Kullanımı Eğitim Detayı

Oluşturduğunuz 3 boyutlu objeler karmaşıklaştıkça üzerine materyal uygulaması da bir o kadar zorlaşır. Hatta bazen materyal, model üzerindeki hiç beklemediğimiz etkilere sebep olabilir. Bu eğitim setinde sizlere, karmaşık bir model üzerine nasıl materyal uygulayabileceği anlatılmıştır. U.V Wrapping dediğimiz sistem sayesinde 3 boyutlu bir modeli 2 boyutlu bir düzleme nasıl yayıp bunu Photoshop'da nasıl düzenleyebileceği gösterilmiştir. Eğitim seti sonunda sizlerde dilediğiniz kaplamaları modellerinize uygulayabileceksiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Cinema, 4D, ile, Gelişmiş, Materyal, Kullanımı, Layer, ile, doku, bölgelerini, belirlemek bu eğitimde yer alan konulardır. Cinema 4D ile Gelişmiş Materyal Kullanımı eğitim setinde yer alan Layer ile doku bölgelerini belirlemek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Cinema 4D ile Gelişmiş Materyal Kullanımı Eğitim İçeriği

Cinema 4D ile Gelişmiş Materyal Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Cinema 4D ile Gelişmiş Materyal Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.