Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Cinema 4D ile Karakter Tasarımı Eğitim Detayı

Gerçek hayattaki yada hayalinizdeki karakterleri Cinema 4D ile oluşturmak çok kolay. Özellikle R15 sürümüyle birlikte tekrar geliştirilen modelleme araçları sayesinde hızlı bir şekilde karakterlerinizi modelleyebilirsiniz. Bu eğitim setinde sizlere Referans resimleri baz alarak symetri, bevel, slide gibi araçlarlarla karakter modellemenin nasıl yapıldığı anlatılmıştır. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde Cinema 4D ile kendi karakterlerinizi modelleyebilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Cinema, 4D, ile, Karakter, Tasarımı, Bıyığın, oluşturlması bu eğitimde yer alan konulardır. Cinema 4D ile Karakter Tasarımı eğitim setinde yer alan Bıyığın oluşturlması video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Cinema 4D ile Karakter Tasarımı Eğitim İçeriği

Cinema 4D ile Karakter Tasarımı Hakkında Sorulan Sorular

Cinema 4D ile Karakter Tasarımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.