Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Dergi Kapağı Tasarımı Nasıl Yapılır? Eğitim Detayı

Kapak tasarımı yapmak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı ve neler yapacağınızı bilmiyor musunuz? O zaman bu eğitim seti tam size göre! Adobe’nin en popiler grafik tasarım programlarından olan Indesign ve Photoshop programlarını kullanarak nasıl dergi kapağı hazırlanacağınızı anlatılmıştır. İlk olarak nereden başlanır, neler yapılır, farklı platformlar nasıl seçilir, barkodlar nasıl eklenir gibi bir çok detayı bu eğitim setinde sizlerle paylaştım.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Dergi, Kapağı, Tasarımı, Nasıl, Yapılır?, QR, kod, oluşturmak bu eğitimde yer alan konulardır. Dergi Kapağı Tasarımı Nasıl Yapılır? eğitim setinde yer alan QR kod oluşturmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Dergi Kapağı Tasarımı Nasıl Yapılır? Eğitim İçeriği

Dergi Kapağı Tasarımı Nasıl Yapılır? Hakkında Sorulan Sorular

Dergi Kapağı Tasarımı Nasıl Yapılır? eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.