BULB (B) mod: Uzun pozlamada kullanılan çekim modu

Dijital Fotoğrafçılığa Giriş Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Dijital Fotoğrafçılığa Giriş Eğitim Seti

BULB (B) mod: Uzun pozlamada kullanılan çekim modu video eğitimini izleyerek, BULB (B) mod: Uzun pozlamada kullanılan çekim modu konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Dijital Fotoğrafçılığa Giriş konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Son yılların en popüler meslek ve hobilerinden bir tanesi olan dijital fotoğrafçılığa başlarken bilinmesi gereken tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Fotoğrafçılığın temelini oluşturan diyafram, enstantene ve ISO, temel bilgiler dışında fotoğraf makinelerinde bulunan ve bilinmesi gereken çekim modları, netleme seçenekleri ve beyaz ayarı gibi konuların detaylarını bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra sizler de temel fotoğrafçılık kavramlarını öğrenebilir ve fotoğraf makinelerinde bulunan ayarları daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Dijital Fotoğrafçılığa Giriş eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.361+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.