Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Dijital Fotoğrafçılığa Giriş Eğitim Detayı

Son yılların en popüler meslek ve hobilerinden bir tanesi olan dijital fotoğrafçılığa başlarken bilinmesi gereken tüm detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Fotoğrafçılığın temelini oluşturan diyafram, enstantene ve ISO, temel bilgiler dışında fotoğraf makinelerinde bulunan ve bilinmesi gereken çekim modları, netleme seçenekleri ve beyaz ayarı gibi konuların detaylarını bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde temel fotoğrafçılık kavramlarını öğrenebilir ve fotoğraf makinelerinde bulunan ayarları daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Dijital, Fotoğrafçılığa, Giriş, Ön, tanımlı, modların, kullanımı bu eğitimde yer alan konulardır. Dijital Fotoğrafçılığa Giriş eğitim setinde yer alan Ön tanımlı modların kullanımı video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Dijital Fotoğrafçılığa Giriş Eğitim İçeriği

Dijital Fotoğrafçılığa Giriş Hakkında Sorulan Sorular

Dijital Fotoğrafçılığa Giriş eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.