Doğru Sonuçlar İçin 6 Şapkalı Düşünme Tekniği

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Doğru Sonuçlar İçin 6 Şapkalı Düşünme Tekniği Eğitim Seti

Edward De Bono tarafından bulunan Altı Şapkalı Düşünme tekniği; yönetici düzeyindeki insanların yaptığı işleri adeta bir ilkokul çocuğu yaklaşımıyla basite indirgeyerek, dünya çapında bir başarıya ulaşmıştır. Bu teknik, düşünce ve önerilerin belirli bir düzen içinde sunulmasını sağlandığından, verimli ve yaratıcı sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Altı Şapkalı Düşünme Tekniği’nin temelinde, düşünceleri altı farklı bakışı simgeleyen farklı renklerdeki şapkaları takarak ya da takmış gibi yaparak analiz etmek ve yaratıcılığı geliştirmek vardır. Şapkanın rengine göre konunun bütün boyutları görülür ve ona göre görüş belirtilir. Altı Şapkalı Düşünme Tekniğinin uygulanması son derece kolaydır.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Doğru Sonuçlar İçin 6 Şapkalı Düşünme Tekniği eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.429+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.