Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Erişilebilir Web Siteleri Hazırlamak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinin amacı, bir web sitesinin sadece görünen tarafından ibaret olmadığı, görünmeyen tarafta yapılacak işlemlerin de aslında ne kadar önemli olduğunu anlatmaktır. Sizler de hazırladığınız web sayfalarının erişilebilir olmasını sağlamak ve görme engelliler için daha kolay bir internete yardımcı olmak için bu eğitim setini mutlaka izleyin.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Erişilebilir, Web, Siteleri, Hazırlamak, Sayfa, başlığının, (title), önemi bu eğitimde yer alan konulardır. Erişilebilir Web Siteleri Hazırlamak eğitim setinde yer alan Sayfa başlığının (title) önemi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Erişilebilir Web Siteleri Hazırlamak Eğitim İçeriği

Erişilebilir Web Siteleri Hazırlamak Hakkında Sorulan Sorular

Erişilebilir Web Siteleri Hazırlamak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.