Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Excel 2010 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Bu eğitim seti ile Excel 2010’da tablo veri girişini, verileri düzenlemeyi, formül yazmayı, fonksiyon kullanmayı, girilen verileri biçimlendirip tablolara yazdırabilmek gibi bir çok konuyu öğrenebilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Excel, 2010, Başlangıç, Rehberi, Öğrendiklerimizi, Uygulayalım bu eğitimde yer alan konulardır. Excel 2010 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Öğrendiklerimizi Uygulayalım video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Excel 2010 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Excel 2010 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Excel 2010 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.