Excel 2016 ile Makro Uygulamaları

Eğitime genel bakış video eğitimi

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Excel 2016 ile Makro Uygulamaları Eğitim Seti

Bu eğitim setinde, makro ile ilgili örnek uygulamaları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, Üç farklı uygulama gösterilmiştir. İlk uygulamada grafik verilerini makro düğmeleri ile değiştirmeyi, ikinci uygulamada, uzun verileri rapor sayfasına kaydırma çubuğu ile az yer kaplayan şekilde aktarmayı, maksimum ve minimum değerleri düğme yardımıyla şekillendiren makrolar kaydedilmiştir. Üçüncü uygulamada ise, kendinize özel fonksiyonlar tanımlayıp kaydetme seçeneklerini bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra kendinize özel raporlar hazırlayabilir, kendi fonksiyonlarınızı yazıp işlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Excel 2016 ile Makro Uygulamaları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.391+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.