1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Excel'de Bilinmesi Gereken 30 Temel Fonksiyon Eğitim Detayı

30 Temel fonksiyonu Tüm Excel kullanıcıları, tablolarını ve raporlarını daha iyi yönetilebilmek, esnek ve yönetilebilir excel tabloları oluşturmak , karmaşık problemleri analiz etmek ve çözüm üretmek için uygulanabilir örnekler bulacaksınız.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Excel'de, Bilinmesi, Gereken, 30, Temel, Fonksiyon, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Excel'de Bilinmesi Gereken 30 Temel Fonksiyon eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Excel'de Bilinmesi Gereken 30 Temel Fonksiyon Eğitim İçeriği

Excel'de Bilinmesi Gereken 30 Temel Fonksiyon Hakkında Sorulan Sorular

Excel'de Bilinmesi Gereken 30 Temel Fonksiyon eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.