Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Final Cut Pro X Renk Düzenlemeleri Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere video prodüksiyon sektöründe kullanılan Final Cut Pro X ile videolarda renk düzenleme işlemlerinin nasıl yapıldığı hakkında detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde video scopes kullanımı, renk düzenleme işlemleri, video scopes kullanarak kontrast ayarlarının nasıl yapıldığı, blend mode kullanımı, color mask ve shape mask kullanarak renk düzenleme işlemleri, birden fazla efekti kullanarak eski film görümünün nasıl oluşturulduğu gibi konuları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim seti izledikten sonra, eğitim setinde anlatdığım teknikleri kullanarak rahatlıkla video projelerinizde renk düzenlemeleri yapabilir ve faklı renk efektleri uygulayarak detaylandırabilirsiniz.

Video Montaj ve Düzenleme ile ilgilenenler için, Video Montaj ve Düzenleme, Final, Cut, Pro, X, Renk, Düzenlemeleri, Color, board, kısa, yolları bu eğitimde yer alan konulardır. Final Cut Pro X Renk Düzenlemeleri eğitim setinde yer alan Color board kısa yolları video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Video Montaj ve Düzenleme kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Final Cut Pro X Renk Düzenlemeleri Eğitim İçeriği

Final Cut Pro X Renk Düzenlemeleri Hakkında Sorulan Sorular

Final Cut Pro X Renk Düzenlemeleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.