Shape mask kullanımı

Final Cut Pro X Renk Düzenlemeleri Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Final Cut Pro X Renk Düzenlemeleri Eğitim Seti

Shape mask kullanımı video eğitimini izleyerek, Shape mask kullanımı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Final Cut Pro X Renk Düzenlemeleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde sizlere video prodüksiyon sektöründe kullanılan Final Cut Pro X ile videolarda renk düzenleme işlemlerinin nasıl yapıldığı hakkında detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde video scopes kullanımı, renk düzenleme işlemleri, video scopes kullanarak kontrast ayarlarının nasıl yapıldığı, blend mode kullanımı, color mask ve shape mask kullanarak renk düzenleme işlemleri, birden fazla efekti kullanarak eski film görümünün nasıl oluşturulduğu gibi konuları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim seti izledikten sonra, eğitim setinde anlatdığım teknikleri kullanarak rahatlıkla video projelerinizde renk düzenlemeleri yapabilir ve faklı renk efektleri uygulayarak detaylandırabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Final Cut Pro X Renk Düzenlemeleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.344+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.