1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Flash Püf Noktaları Eğitim Detayı

Flash programının derinliklerine inerek az bilinen özelliklerini bu eğitim seti ile keşfedebilirsiniz. Çalışmalarınıza kolaylık ve hız kazandırmak için bu eğitim setini izlemelisiniz.

Web Tasarım ile ilgilenenler için, Web Tasarım, Flash, Püf, Noktaları, Timeline'da, frame, görünümlerini, değiştirmek bu eğitimde yer alan konulardır. Flash Püf Noktaları eğitim setinde yer alan Timeline'da frame görünümlerini değiştirmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Web Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Flash Püf Noktaları Eğitim İçeriği

Flash Püf Noktaları Hakkında Sorulan Sorular

Flash Püf Noktaları eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.