Release’i anlamak

Git ve Github ile Proje Yönetimi Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Git ve Github ile Proje Yönetimi Eğitim Seti

Release’i anlamak video eğitimini izleyerek, Release’i anlamak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Git ve Github ile Proje Yönetimi konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Günümüzün en popüler sürüm kontrol sistemi olan Git ve Github ile proje yönetimi artık çok kolay. Git ve Github kullanarak geliştirdiğiniz bir projeye farklı konumlardan farklı kişiler ekleyebilir, onlara görevler atayabilir ve yaptıkları işleri kontrol edebilirisiniz. Bu eğitim setinde takım çalışması ve bireysel çalışmalarda etkin bir şekilde kullanılan Git mimarisi arkasındaki temel kavramlar detaylı olarak anlatılmıştır. Yeni proje oluşturmak, Projeye kişiler eklemek, kişilere görevler atamak, kişilerin analizlerini tutmak, ana projeyi değiştirmeden yeni kodları test etmek için dallar (Branch) oluşturmak, Dallar üzerinde çalışırken projeyle bu değişiklikleri birleştirmek (merge), yapılan işlerle ilgili yorum düzenlemeleri gibi tüm detayları bu eğitim setiyle beraber öğrenebilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde ekip çalışmlarınızda veya tek kişilik projelerinizde Git ve Github kullanabilir, projelerinizi geliştirebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Git ve Github ile Proje Yönetimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.181+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.