1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Grafik Tablet ile Karakter Çizimi Teknikleri 2 Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, karakterizasyon çizimleri hakkında püf noktalar anlatılmıştır. Karakterizasyon obje veya figürlerin, bir şekilde stilize edilerek yada kartonize edilerek karakteristik özelliklerini abartarak, çizimleri karakteri haline getirme işlemdir. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, çizimlerinizi animasyonlara daha uygun karakterler haline getirebilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Grafik, Tablet, ile, Karakter, Çizimi, Teknikleri, 2, Eğitime, genel, bakış bu eğitimde yer alan konulardır. Grafik Tablet ile Karakter Çizimi Teknikleri 2 eğitim setinde yer alan Eğitime genel bakış video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Grafik Tablet ile Karakter Çizimi Teknikleri 2 Eğitim İçeriği

Grafik Tablet ile Karakter Çizimi Teknikleri 2 Hakkında Sorulan Sorular

Grafik Tablet ile Karakter Çizimi Teknikleri 2 eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.