Çizim alıştırmaları

Grafik Tablet ile Karakter Çizimi Teknikleri 2 Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Grafik Tablet ile Karakter Çizimi Teknikleri 2 Eğitim Seti

Çizim alıştırmaları video eğitimini izleyerek, Çizim alıştırmaları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Grafik Tablet ile Karakter Çizimi Teknikleri 2 konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, karakterizasyon çizimleri hakkında püf noktalar anlatılmıştır. Karakterizasyon obje veya figürlerin, bir şekilde stilize edilerek ya da kartonize edilerek karakteristik özelliklerini abartarak, çizimleri karakteri haline getirme işlemdir. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, çizimlerinizi animasyonlara daha uygun karakterler haline getirebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Grafik Tablet ile Karakter Çizimi Teknikleri 2 eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.020+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.