1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

HDR (High Dynamic Range) Fotoğraflar Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, HDR (High Dynamic Range) yani Yüksek Dinamik Aralık anlamına gelen fotoğraf sanatı ile çekilmiş fotoğrafa uygulanan bir teknikden bahsedilmiştir. Dijital fotoğraf makinasın bulunan HDR mod ve pozlamanın ayarlanması, Photoshop, Lightroom, ve bir takım eklentiler ile nasıl HDR oluşturulur, tek fotoğraf yada farklı pozlamalar ile çekilmiş bir çok fotoğrafla HDR nasıl oluşturulur, üzerinde düzenleme işlemleri nasıl yapılır, çekilen panoramik fotoğrafların birleştirilmesi ve HDR dönüştürülmesi gibi birçok işlemin cevabını bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde çektiğiniz tek fotoğraf, farklı pozlarda çektiğiniz birden fazla fotoğraf ve panoramik olarak çekilmiş fotoğraflarını HDR dönüştürebilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, HDR, (High, Dynamic, Range), Fotoğraflar, Oluşturmak, HDR, (High, Dynamic, Range), Fotoğraf, Nedir?, (Yüksek, Dinamik, Aralık, Fotoğraf) bu eğitimde yer alan konulardır. HDR (High Dynamic Range) Fotoğraflar Oluşturmak eğitim setinde yer alan HDR (High Dynamic Range) Fotoğraf Nedir? (Yüksek Dinamik Aralık Fotoğraf) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

HDR (High Dynamic Range) Fotoğraflar Oluşturmak Eğitim İçeriği

HDR (High Dynamic Range) Fotoğraflar Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

HDR (High Dynamic Range) Fotoğraflar Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.