Çekilen Kareleri + - Pozlamaları ile HDR yapmak

HDR (High Dynamic Range) Fotoğraflar Oluşturmak Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

HDR (High Dynamic Range) Fotoğraflar Oluşturmak Eğitim Seti

Çekilen Kareleri + - Pozlamaları ile HDR yapmak video eğitimini izleyerek, Çekilen Kareleri + - Pozlamaları ile HDR yapmak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. HDR (High Dynamic Range) Fotoğraflar Oluşturmak konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, HDR (High Dynamic Range) yani Yüksek Dinamik Aralık anlamına gelen fotoğraf sanatı ile çekilmiş fotoğrafa uygulanan bir teknikten bahsedilmiştir. Dijital fotoğraf makinasının bulunan HDR mod ve pozlamanın ayarlanması, Photoshop, Lightroom, ve bir takım eklentiler ile nasıl HDR oluşturulur, tek fotoğraf ya da farklı pozlamalar ile çekilmiş bir çok fotoğrafla HDR nasıl oluşturulur, üzerinde düzenleme işlemleri nasıl yapılır, çekilen panoramik fotoğrafların birleştirilmesi ve HDR dönüştürülmesi gibi birçok işlemin cevabını bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizler de çektiğiniz tek fotoğraf, farklı pozlarda çektiğiniz birden fazla fotoğraf ve panoramik olarak çekilmiş fotoğraflarını HDR dönüştürebilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

HDR (High Dynamic Range) Fotoğraflar Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.344+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.