Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Ateş Çizimi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Illustrator’da gelişmiş renk kullanımı ile daha gerçekçi vektörel çizimler yapımı hakkında detayları anlatılmıştır. Eğitim seti içerisinde; nesnelerin çizimi, nesnelerde gelişmiş renk ve renk geçişi kullanımı, nesneleri bölümlendirmek (mesh tool), bölümlerde detaylı renk kullanımı hakkında detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Illustrator’da vektörel ateş çizimi hakkında bilgi sahibi olabilir ve eğitim setindeki teknikleri kullanarak yaratıcı çizimler oluşturabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, ile, Gerçekçi, Vektörel, Ateş, Çizimi, Ateş, çizimi, #2 bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Ateş Çizimi eğitim setinde yer alan Ateş çizimi #2 video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Ateş Çizimi Eğitim İçeriği

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Ateş Çizimi Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile Gerçekçi Vektörel Ateş Çizimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.