Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Illustrator ile İnfografik Tasarımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, en popüler vektorel çizim programlarından biri olan Adobe Illustrator ile çeşitli araçlar kullanarak grafik tablolarının nasıl yapılacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hangi araçlar ile çizim yapılabilir, Illustrator'da hazır grafikler hangi araçları kullanılarak yapılır, uyumlu renkler veya seçtiğiniz renge göre uyumlu renkleri nasıl bulabilirsiniz gibi konularda bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu eğitim sonrasında sizlerde eğlenceli ve dikkat çekiçi grafik tablosu oluşturup beğeni toplayabilirsiniz.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Illustrator, ile, İnfografik, Tasarımı, Column, graph, tool bu eğitimde yer alan konulardır. Illustrator ile İnfografik Tasarımı eğitim setinde yer alan Column graph tool video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Illustrator ile İnfografik Tasarımı Eğitim İçeriği

Illustrator ile İnfografik Tasarımı Hakkında Sorulan Sorular

Illustrator ile İnfografik Tasarımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.