Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

InDesign CC 2015 ile ePUB 3.0 Dijital Yayınlar Oluşturmak Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde sizlere InDesign ile dijital yayın oluşturma özelliklerinden ePUB 3.0 Fixed Layout ve Publish Online konularını anlatılmıştır. Dijital dünyada katalog, broşür ve kitap yayınlamak isteyenlere kolay, pratik ve eğlenceli bir dijital yayın nasıl oluşturulur detayları ile gösterdim. İsteyen InDesign tasarımını olduğu gibi yansıtabileceği ePUB dosyaları ile yapmış olduğu yayınları elektronik kitap formatına dönüştürebilir, isteyen ise sosyal medyada da hızlı paylaşabileceği publish online ile platform bağımsız her cihazla uyumlu dijital bir yayın oluşturabilir.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, InDesign, CC, 2015, ile, ePUB, 3.0, Dijital, Yayınlar, Oluşturmak, Web, Dashboard, ile, yayınları, kontrol, etmek bu eğitimde yer alan konulardır. InDesign CC 2015 ile ePUB 3.0 Dijital Yayınlar Oluşturmak eğitim setinde yer alan Web Dashboard ile yayınları kontrol etmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

InDesign CC 2015 ile ePUB 3.0 Dijital Yayınlar Oluşturmak Eğitim İçeriği

InDesign CC 2015 ile ePUB 3.0 Dijital Yayınlar Oluşturmak Hakkında Sorulan Sorular

InDesign CC 2015 ile ePUB 3.0 Dijital Yayınlar Oluşturmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.