Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Joomla ile Template ve Dil Seçeneklerinin Kullanımı Eğitim Detayı

Dünyanın en gelişmiş ve geliştirilmeye devam edilen, açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemlerinden biri olan Joomla ile içerik yönetirken template ve dil seçenekleri yardımıyla oldukça güçlü web uygulamaları geliştirebilir ve hazırlayabilirsiniz. Bu eğitim setinde; Joomla’da templateler nasıl kullanılır, HTML ve CSS editörleriyle nasıl çalışılır, dil desteği nasıl sağlanır ve nasıl entegre edilir gibi tüm detaylar anlatılmıştır. Ayrıca hem yönetim paneli hem de site arayüzünde farklı templateler kullanarak kendinize özel web siteleri nasıl yapabileceğinizin detaylarını da bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra Joomla ile template özelliklerini ve dil seçeneklerini kullanarak gelişmiş web siteleri hazırlayabilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Joomla, ile, Template, ve, Dil, Seçeneklerinin, Kullanımı, Yönetici, şablonunu, özelleştirmek, bu eğitimde yer alan konulardır. Joomla ile Template ve Dil Seçeneklerinin Kullanımı eğitim setinde yer alan Yönetici şablonunu özelleştirmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Joomla ile Template ve Dil Seçeneklerinin Kullanımı Eğitim İçeriği

Joomla ile Template ve Dil Seçeneklerinin Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Joomla ile Template ve Dil Seçeneklerinin Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.