Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Kuantum Düşünce Tekniği Eğitim Detayı

Kuantum kelimesi, atom düzeyindeki hatta atomdan daha küçük parçaların fizik kurallarını tanımlamakta kullanılır. Kuantum teorisi ise, atomik olaylardaki enerjiyi açıklamaya yarayan bir fizik teorisidir. Kuantum düşünce tekniğinde ise, derin düzeyde atom altı alanda etkili olabilecek tarzda, yaratıcı bir düşünce biçimi oluşturulur. Özel bir bilinç düzeyine girerek, özel davranış kalıplarını kurgulayarak kişiye sözel ve imgesel oluşumlar yüklenir.

Kişisel Gelişim ile ilgilenenler için, Kişisel Gelişim, Kuantum, Düşünce, Tekniği, Kuantum, düşünce, tekniği, kişinin, ilişkilerini, nasıl, etkiler? bu eğitimde yer alan konulardır. Kuantum Düşünce Tekniği eğitim setinde yer alan Kuantum düşünce tekniği kişinin ilişkilerini nasıl etkiler? video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Kuantum Düşünce Tekniği Eğitim İçeriği

Kuantum Düşünce Tekniği Hakkında Sorulan Sorular

Kuantum Düşünce Tekniği eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.