Kuantum düşünce tekniği ile özgüven sorunları nasıl anlaşılır?

Kuantum Düşünce Tekniği Video Eğitim Seti

Kuantum Düşünce Tekniği Eğitim Seti

Kuantum düşünce tekniği ile özgüven sorunları nasıl anlaşılır? video eğitimini izleyerek, Kuantum düşünce tekniği ile özgüven sorunları nasıl anlaşılır? konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Kuantum Düşünce Tekniği konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Kuantum kelimesi, atom düzeyindeki hatta atomdan daha küçük parçaların fizik kurallarını tanımlamakta kullanılır. Kuantum teorisi ise, atomik olaylardaki enerjiyi açıklamaya yarayan bir fizik teorisidir. Kuantum düşünce tekniğinde ise, derin düzeyde atom altı alanda etkili olabilecek tarzda, yaratıcı bir düşünce biçimi oluşturulur. Özel bir bilinç düzeyine girerek, özel davranış kalıplarını kurgulayarak kişiye sözel ve imgesel oluşumlar yüklenir.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Kuantum Düşünce Tekniği eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.156+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.