Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Lightroom ile Presets (Hazır Kalıplar) Kullanımı Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, fotoğrafçıların en çok tercih ettiği programlardan biri olan lightroom’da preset’lerden bahsettim. Preset’ler nasıl eklenir, üzerinde düzenleme işlemi nasıl yapılır, silme işlemi nasıl yapılır gibi bir çok konunun cevabını bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde kendi preset’leriniz oluşturabilir ve hazır presetleri kullanarak fotoğraflarınızın üzerinde bir çok değişik efekt uygulabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Lightroom, ile, Presets, (Hazır, Kalıplar), Kullanımı, Preset’lerin, kaydedildiği, klasör bu eğitimde yer alan konulardır. Lightroom ile Presets (Hazır Kalıplar) Kullanımı eğitim setinde yer alan Preset’lerin kaydedildiği klasör video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Lightroom ile Presets (Hazır Kalıplar) Kullanımı Eğitim İçeriği

Lightroom ile Presets (Hazır Kalıplar) Kullanımı Hakkında Sorulan Sorular

Lightroom ile Presets (Hazır Kalıplar) Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.