Örnek uygulama 3

Lightroom ile Presets (Hazır Kalıplar) Kullanımı Video Eğitim Seti

Lightroom ile Presets (Hazır Kalıplar) Kullanımı Eğitim Seti

Örnek uygulama 3 video eğitimini izleyerek, Örnek uygulama 3 konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Lightroom ile Presets (Hazır Kalıplar) Kullanımı konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, fotoğrafçıların en çok tercih ettiği programlardan biri olan lightroom’da preset’lerden bahsettim. Preset’ler nasıl eklenir, üzerinde düzenleme işlemi nasıl yapılır, silme işlemi nasıl yapılır gibi bir çok konunun cevabını bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra, sizlerde kendi preset’leriniz oluşturabilir ve hazır presetleri kullanarak fotoğraflarınızın üzerinde bir çok değişik efekt uygulabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Lightroom ile Presets (Hazır Kalıplar) Kullanımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.124+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.