Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Mac OS X Leopard: Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Apple firmasının işletim sistemi Mac Os X Leopard sistem kurulumundan başlanarak incelenmiştir. Arayüz tanıtımı, Docks kullanımı, iLife paket incelemesi, Safari ve Mail incelemeleri bulunmaktadır. Kısacası daha önce hiç Mac OS X sistem kullanmamış olanlar ve uzun zamandır kullananlarıda kapsayan faydalı bir set olmuştur.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Mac, OS, X, Leopard:, Başlangıç, Rehberi, Geçmiş, menüsü, yer, imleri, ile, çalışma, (History, Bookmarks) bu eğitimde yer alan konulardır. Mac OS X Leopard: Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Geçmiş menüsü, yer imleri ile çalışma (History, Bookmarks) video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Mac OS X Leopard: Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Mac OS X Leopard: Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Mac OS X Leopard: Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.