Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Mac OS X Mavericks Yeni Özellikler Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Mac OS X Mavericks sürümü ile birlikte gelen yenilikler ile ilgili detayları bulabilirsiniz. Mac OS X Mavericks ile gelen sekme kullanımı, etiket kullanımı, çoklu monitör desteği, harita, takvim, safari, iBooks gibi uygulamalar ile ilgili detayları bu eğitim setinde bulabilirsiniz. Bu eğitim setini izledikten sonra sizlerde Mavericks ile gelen yeniliklere hakim olup Mac bilgisayarlarınızı daha verimli kullanabilirsiniz.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Mac, OS, X, Mavericks, Yeni, Özellikler, iBooks, uygulaması, ile, kitap, okumak, bu eğitimde yer alan konulardır. Mac OS X Mavericks Yeni Özellikler eğitim setinde yer alan iBooks uygulaması ile kitap okumak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Mac OS X Mavericks Yeni Özellikler Eğitim İçeriği

Mac OS X Mavericks Yeni Özellikler Hakkında Sorulan Sorular

Mac OS X Mavericks Yeni Özellikler eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.