Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Mandala Çizim Teknikleri Eğitim Detayı

Mandala merkezi bir noktadan dışarıya doğru büyüyen bir şekildir. Merkez, doğduğumuz nokta, yaşamın başlangıcı veya evrendeki yerimiz olarak değerlendirilebilir. Canlı renkleri ve estetik uyumu ile son dönemenlerde ilgi odağı olmuş ve özellikle de büyüklere boyama kitaplarında yerini almıştır. Bu eğitim setinde sizlere boyama yapmak üzere kendi çizimlerinizi kullanacağınız mandala çizme tekniklerini Illustrator programı üzerinde gösterilmiştir. Elde çizim yapmak isteyenler ise Illustrator üzerinde hazırladıkları kılavuz şablonlarının çıktısını alarak denemeye başlayabilirler. Desen olarak kullanmak isteyenler ve boyamayı da bilgisayar üzerinde yapmak isteyenler için tüm teknikleri eğitimimizde anlatılmıştır. Etrafımızda eskiden beri görmeye alıştığımız motifleri oluşturmak çok keyifli. Halı desenlerinde, dantellerde, kumaşlarda ve döşemelerde de görmeye alıştığımız motiflerimiz iç dünyamızı yansıtacak. Düşüncelerinizi serbest bırakın ve keyfinizce şekillendirin.

Grafik Tasarım ile ilgilenenler için, Grafik Tasarım, Mandala, Çizim, Teknikleri, Shape, builder, tool, ile, şekilleri, birleştirmek bu eğitimde yer alan konulardır. Mandala Çizim Teknikleri eğitim setinde yer alan Shape builder tool ile şekilleri birleştirmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Grafik Tasarım kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Mandala Çizim Teknikleri Eğitim İçeriği

Mandala Çizim Teknikleri Hakkında Sorulan Sorular

Mandala Çizim Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.