live paint ile boyamak

Mandala Çizim Teknikleri Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Mandala Çizim Teknikleri Eğitim Seti

live paint ile boyamak video eğitimini izleyerek, live paint ile boyamak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Mandala Çizim Teknikleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Mandala merkezi bir noktadan dışarıya doğru büyüyen bir şekildir. Merkez, doğduğumuz nokta, yaşamın başlangıcı veya evrendeki yerimiz olarak değerlendirilebilir. Canlı renkleri ve estetik uyumu ile son dönemenlerde ilgi odağı olmuş ve özellikle de büyüklere boyama kitaplarında yerini almıştır. Bu eğitim setinde sizlere boyama yapmak üzere kendi çizimlerinizi kullanacağınız mandala çizme tekniklerini Illustrator programı üzerinde gösterilmiştir. Elde çizim yapmak isteyenler ise Illustrator üzerinde hazırladıkları kılavuz şablonlarının çıktısını alarak denemeye başlayabilirler. Desen olarak kullanmak isteyenler ve boyamayı da bilgisayar üzerinde yapmak isteyenler için tüm teknikleri eğitimimizde anlatılmıştır. Etrafımızda eskiden beri görmeye alıştığımız motifleri oluşturmak çok keyifli. Halı desenlerinde, dantellerde, kumaşlarda ve döşemelerde de görmeye alıştığımız motiflerimiz iç dünyamızı yansıtacak. Düşüncelerinizi serbest bırakın ve keyfinizce şekillendirin.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Mandala Çizim Teknikleri eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 12.432+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.