1x
0.5x 1.0x 1.5x 2.0x

Maya ile Deformation Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Maya ile deformasyon araçları hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, non-linear deformasyonlar incelenmiştir. Bunların içinde; Bend, Flare, Sine vb. fonksiyonları bulabilirsiniz. Ek olarak Lattice kullanımı ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Maya ile modelleme yaparken deformasyon araçlarını daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Maya, ile, Deformation, Cluster, kullanmak bu eğitimde yer alan konulardır. Maya ile Deformation eğitim setinde yer alan Cluster kullanmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Maya ile Deformation Eğitim İçeriği

Maya ile Deformation Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Deformation eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.