NonLinear squash kullanmak

Maya ile Deformation Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Maya ile Deformation Eğitim Seti

NonLinear squash kullanmak video eğitimini izleyerek, NonLinear squash kullanmak konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Maya ile Deformation konusunda daha fazla bilgi sahibi olma< için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, Maya ile deformasyon araçları hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, non-linear deformasyonlar incelenmiştir. Bunların içinde; Bend, Flare, Sine vb. fonksiyonları bulabilirsiniz. Ek olarak Lattice kullanımı ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Maya ile modelleme yaparken deformasyon araçlarını daha efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Deformation eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.312+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.