Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Maya ile Seken Top Rigleme Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Maya ile top animasyonlarını ileri seviyeye taşımadan önce daha komplike top rigi nasıl oluşturulduğu hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; Rigi oluştururken daha önce bakmadığımız Script editor ve expression editor gibi yerler incelenmiştir. Bunun dışında nodlarımıza nasıl kendi attribute ekleyebiliriz, ve farklı nodlar arasındaki attribute arasında nasıl bağlantı kurabiliriz ve bunu connection editor nasıl yapıldığı incelenmiştir. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Maya ile rigleme hakkında fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

3D Modelleme ve Animasyon ile ilgilenenler için, 3D Modelleme ve Animasyon, Maya, ile, Seken, Top, Rigleme, Script, editor, ve, expression, editor bu eğitimde yer alan konulardır. Maya ile Seken Top Rigleme eğitim setinde yer alan Script editor ve expression editor video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. 3D Modelleme ve Animasyon kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Maya ile Seken Top Rigleme Eğitim İçeriği

Maya ile Seken Top Rigleme Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Seken Top Rigleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.