Script editor ve expression editor

Maya ile Seken Top Rigleme Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
EĞİTİMİ SATIN AL

Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Maya ile Seken Top Rigleme Eğitim Seti

Script editor ve expression editor video eğitimini izleyerek, Script editor ve expression editor konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Maya ile Seken Top Rigleme konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Bu eğitim setinde, Maya ile top animasyonlarını ileri seviyeye taşımadan önce daha komplike top rigi nasıl oluşturulduğu hakkında detaylar anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde; Rigi oluştururken daha önce bakmadığımız Script editor ve expression editor gibi yerler incelenmiştir. Bunun dışında nodlarımıza nasıl kendi attribute ekleyebiliriz, ve farklı nodlar arasındaki attribute arasında nasıl bağlantı kurabiliriz ve bunu connection editor nasıl yapıldığı incelenmiştir. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra, Maya ile rigleme hakkında fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Seken Top Rigleme eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.825+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.