Göz ve kas arasındaki ilişki

Maya ile Yüz Animasyonu Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Maya ile Yüz Animasyonu Eğitim Seti

Göz ve kas arasındaki ilişki video eğitimini izleyerek, Göz ve kas arasındaki ilişki konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Maya ile Yüz Animasyonu konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Maya ile diyalog animasyonlarında yüz hareketlerinin nasıl oluşturulacağı hakkında detaylar bu eğitimde anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, yüzdeki kasların koordineli bir şekilde nasıl çalıştığı, göz kapakları ile kaşların uyumu nasıl sağlandığı ve referans üzerinden seslerin ve dudak hareketlerin nasıl üst üste oturtulduğu ile ilgili püf noktaları bulabilirsiniz. Sizler de bu eğitim setini izledikten sonra, Maya ile kolaylıkla yüz ifadeleri oluşturabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Maya ile Yüz Animasyonu eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.820+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.