Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Node.js ile Çalışmak Eğitim Detayı

JavaScript dili artık sadece özel efektler ve animasyonlar için değil Sunucu tarafında da kullanılabilidiğini göreceğimiz güçlü bir teknolojidir. Bu eğitim setinde, Node modüllerinin kurulumu ve komut satırında neler yapılabilir, web server nedir, nasıl oluşturulur ve son olarak da Node’un en popüler frameworklerinden biri olan Expressjs ile nasıl çalışılır gibi tüm detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra sunucu tarafında JavaScript yazarak Node ile güçlü uygulamalar geliştirebilir ve artık JavaScript dilini daha etkin kullanabilirsiniz.

Programlama ile ilgilenenler için, Programlama, Node.js, ile, Çalışmak, Kullanıcı, etkileşimi bu eğitimde yer alan konulardır. Node.js ile Çalışmak eğitim setinde yer alan Kullanıcı etkileşimi video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Programlama kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Node.js ile Çalışmak Eğitim İçeriği

Node.js ile Çalışmak Hakkında Sorulan Sorular

Node.js ile Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.