View katmanını incelemek

Node.js ile Çalışmak Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
EĞİTİMİ SATIN AL

Node.js ile Çalışmak Eğitim Seti

View katmanını incelemek video eğitimini izleyerek, View katmanını incelemek konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Node.js ile Çalışmak konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

JavaScript dili artık sadece özel efektler ve animasyonlar için değil Sunucu tarafında da kullanılabilidiğini göreceğimiz güçlü bir teknolojidir. Bu eğitim setinde, Node modüllerinin kurulumu ve komut satırında neler yapılabilir, web server nedir, nasıl oluşturulur ve son olarak da Node’un en popüler frameworklerinden biri olan Expressjs ile nasıl çalışılır gibi tüm detayları bulabilirsiniz. Sizlerde bu eğitim setini izledikten sonra sunucu tarafında JavaScript yazarak Node ile güçlü uygulamalar geliştirebilir ve artık JavaScript dilini daha etkin kullanabilirsiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Node.js ile Çalışmak eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 10.671+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.