Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Outlook 2010 Başlangıç Rehberi Eğitim Detayı

Outlook 2010’da Eposta Hesapları ekleyip, Eposta göndermek, almak, klasörler taşımak, takvimimizi düzenlemek, kişiler eklemek ve görevleri yönetmek gibi başlıklar altında tanışacağız.

Bilişim Teknolojileri ile ilgilenenler için, Bilişim Teknolojileri, Outlook, 2010, Başlangıç, Rehberi, Tekrarlanan, Randevuyu, Düzenlemek, ve, Silmek, bu eğitimde yer alan konulardır. Outlook 2010 Başlangıç Rehberi eğitim setinde yer alan Tekrarlanan Randevuyu Düzenlemek ve Silmek video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Bilişim Teknolojileri kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Outlook 2010 Başlangıç Rehberi Eğitim İçeriği

Outlook 2010 Başlangıç Rehberi Hakkında Sorulan Sorular

Outlook 2010 Başlangıç Rehberi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.