Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol Eğitim Detayı

Photoshop CS5'te her gün sık sık kullandığınız komutları menü ya da mouse ile uzun yollardan kullanmak yerine, sol elinizle klavyeden kısayolla kullanmak için bu eğitim setini izleyebilirsiniz. Tüm dünyanın çok sık kullandığı bu 20 kısayolun gerçek hayatta nasıl kullanıldığını ipuçları ile birlikte izleyip örnek dosyalar üzerinde deneyerek alışkanlık haline getirebilirsiniz. Böylece işlerinizi daha hızlı bitireceksiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, CS5, 20, Hızlandırıcı, Kısayol, Geçici, Olarak, Araç, Değiştime bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol eğitim setinde yer alan Geçici Olarak Araç Değiştime video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol Eğitim İçeriği

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.