Yukarı-Aşağı Ok Tuşları ve Etiketler

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol Video Eğitim Seti

Yetenekleri Geliştirmeye Hemen Başla! Vidobu ile yeteneklerini geliştirmeye bugünden başlamaya ne dersin?
HEMEN ÜYE OL

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol Eğitim Seti

Yukarı-Aşağı Ok Tuşları ve Etiketler video eğitimini izleyerek, Yukarı-Aşağı Ok Tuşları ve Etiketler konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için, eğitim içeriğinde yer alan tüm videoları seyredin.

Photoshop CS5'te her gün sık sık kullandığınız komutları menü ya da mouse ile uzun yollardan kullanmak yerine, sol elinizle klavyeden kısayolla kullanmak için bu eğitim setini izleyebilirsiniz. Tüm dünyanın çok sık kullandığı bu 20 kısayolun gerçek hayatta nasıl kullanıldığını ipuçları ile birlikte izleyip örnek dosyalar üzerinde deneyerek alışkanlık haline getirebilirsiniz. Böylece işlerinizi daha hızlı bitireceksiniz.

Eğitim Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop CS5 20 Hızlandırıcı Kısayol eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.

Tüm Eğitimlere Sınırsız Erişim

Vidobu'da yer alan 11.853+ video eğitimin tamamına sınırsız erişim için, hemen üye ol.