Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Fotoğraflarda Mevsim Değişimi Eğitim Detayı

Bu eğitim setinde, Photoshop’da gelişmiş işlemler yaparak, yazın çekilen bir fotoğrafı bembeyaz karlar altında kalmış manzara fotoğrafına nasıl dönüştürüldüğünü anlatılmıştır. Eğitim seti içeriğinde, detaylı seçimler yapmak, maske kullanımı, renk kanalları ile seçim yapmak, renk ve ışık düzenleme işlemi, fırça yükleme ve fırça ile boyama yapmak konuları hakkında detaylı bilgiler verilmiştir. Siz bu eğitim setini izledikten sonra, Photoshop’un gelişmiş tekniklerini kullanarak çektiğiniz fotoğraflarda dilediğiniz gibi mevsim değişikliği yapabilirsiniz.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Fotoğraflarda, Mevsim, Değişimi, Dağdaki, ağaçları, beyazlatmak bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Fotoğraflarda Mevsim Değişimi eğitim setinde yer alan Dağdaki ağaçları beyazlatmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Fotoğraflarda Mevsim Değişimi Eğitim İçeriği

Photoshop ile Fotoğraflarda Mevsim Değişimi Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Fotoğraflarda Mevsim Değişimi eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.