Eğitime devam etmek için, hemen üye ol.

ÜYE OL

Photoshop ile Manipülasyon Yapımı Eğitim Detayı

Dünyanın en iyi fotoğraf düzenleme programı olan Adobe Photoshop'taki temel teknikler ele alınmaktadır. Dijital fotoğrafları rötuşlamayı, çalışma alanında gezinmeyi, fotoğrafları ekranda görüntülenmek ve basılmak üzere hazırlamayı öğrenecek ve en yeni özellikleri keşfedeceksiniz, ipuçları ve adım adım alıştırmalardan oluşan dersler Photoshop'u daha üretken bir şekilde kullanmanızı sağlayacak.

Fotoğrafçılık ile ilgilenenler için, Fotoğrafçılık, Photoshop, ile, Manipülasyon, Yapımı, Doku, taşıma, işlemi, yapmak, bu eğitimde yer alan konulardır. Photoshop ile Manipülasyon Yapımı eğitim setinde yer alan Doku taşıma işlemi yapmak video eğitimini izleyerek sen de kendini geliştir. Fotoğrafçılık kategorisinde yer alan bu eğitim setini izleyerek kariyerinde bir adım öne geçebilirsin. Alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan HD kalitesinde eğitimler Vidobu’da seni bekliyor.

Photoshop ile Manipülasyon Yapımı Eğitim İçeriği

Photoshop ile Manipülasyon Yapımı Hakkında Sorulan Sorular

Photoshop ile Manipülasyon Yapımı eğitimi hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir. Sorulara verilen yanıtlara puan vererek, hangi cevabın soruya daha iyi yanıt olduğunu belirleyebilirsiniz.

Kayıtlı soru bulunmamaktadır.